Новий сфальшований Вісник міського голови

Новий сфальшований Вісник міського голови потрапив до моїх рук. Як виявилося, знову розносять по багатоповерхівках. Листівки цілими пачками валяються у під’ їздах, люди підбирають їх і використовують для підпалювання багаття під шашлик ( як мені розповідали). Стало цікаво, які ж технології чорного піару використовують замовники і хто вони. Читати було весело. Виявилося, все дуже просто: трішки правди (відсотків так чуть- чуть) для правдоподібності й неймовірна фантазія з метою дискридитувати. Далі все цікавіше! Редактором і відповідальним за випуск Вісника вказана якась Петрова і.В., яка, чомусь, мешкає за адресою, яка співпадає з моєю юридичною адресою, а саме – вул.Києво – Московська, 51, оф. 5. Чесно кажучи, ніякої Петрової в своєму кабінеті я не зустрічала.
Як повідомлялося у ЗМІ, раніше затримували студентів ГНПУ за розповсюдження подібної преси, чому ж це повторюється вже втретє чи вчетверте. Чи не для того А.Деркач так ретельно «обробляє» студентів, щоб використовувати їх у своїх грязних технологіях за надувну кульку, або за безкоштовний рожок морозива у День закоханих. Деякі, правда, досягають максимуму — стають помічниками та представниками нардепа.
Ця ситуація доводить вкотре, що робота команди Деркача була і є направленою на деструктивні явища у суспільстві з метою власного збагачення за рахунок державного й місцевого бюджетів, іншими словами, за рахунок платників податків, за наш з вами рахунок. Законним шляхом заробляти гроші вони не навчились. Замість того, щоб працювати для міста, вони займаються брудом і викидають гроші на нікому не потрібну макулатуру. Так сильно їм кортить повернутися.

Пише Татьяна Михайлик на своїй сторінці в  Facebook

2
Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
2 Цепочка комментария
0 Ответы по цепочке
0 Последователи
 
Популярнейший комментарий
Цепочка актуального комментария
1 Авторы комментариев
Ната Авторы недавних комментариев
  Подписаться  
новее старее большинство голосов
Уведомление о
Ната
Гость
Ната

Там хоть мороженое

Ната
Гость
Ната

А то 4000рабочих мест,не можем определиться куда идти на работу,в развивающем структурно экскурсионном Европейском городе.