ПРО ВІДКРИТТЯ СПЕЦІАЛЬНОГО КЛАСУ ДЛЯ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Останніми десятиліттями в більшості розвинутих країн та інших державах відбуваються докорінні зміни в розумінні та забезпеченні рівного доступу до якісної освіти для всіх дітей. Використання терміну «діти з особливими потребами» свідчить про відмову суспільства від розподілу громадян на «повноцінну більшість» та «неповноцінну меншість».

Навчання всіх дітей, в тому числі й дітей з особливими потребами, в загальноосвітньому навчальному закладі, забезпечення необхідних умов (пристосування середовища, освітнього процесу) відповідно до особливих потреб дитини визначається терміном «інклюзивне навчання» («inclusion» – включення). Також, у освітньому просторі поруч із терміном «інклюзивне навчання» використовується термін «інтегроване навчання», що передбачає створення у загальноосвітніх навчальних закладах класів чи груп для дітей з особливими потребами.

Тому, з метою реалізації права дітей з особливими потребами на здобуття якісної освіти, Глухівська міська рада прийняла рішення про відкриття з 1 вересня 2017 року в Глухівській загальноосвітній школі I-III ступенів №3 спеціального класу для навчання дітей з особливими потребами.

Хочемо повідомити батьків що зарахування дітей з особливими потребами до такого класу здійснюється за результатами обстеження обласної психолого-медико-педагогічної комісії (ПМПК), метою якої є виявлення дітей з обмеженими можливостями здоров’я та (або) відхиленнями в поведінці, проведення їх комплексного обстеження та підготовка рекомендацій щодо вибору спеціального освітнього маршруту відповідно до спеціальних освітніх потреб…

Отож, якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина навчалася у спеціальному класі для навчання дітей з особливими потребами, радимо Вам звертатися до завідувача міської ПМПК – Коловоротної Ірини Миколаївни (2-60-28).

Автор: Оксана Друпп

Отправить ответ

avatar
  Подписаться  
Уведомление о
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com