1 вересня у позашкіллі

1 вересня у «День знань», в центрі міста відбулась виставка міського центру позашкільної освіти. Свої роботи презентували науково-технічний та художньо-естетичний відділи. На міській «Стометрівці» було створено декілька зон для демонстрації роботи науково-технічного відділу.
В спортивній зоні була встановлена імпровізована автотраса діаметром 6 м., на якій  вихованці «Автомодельного» гуртка продемонстрували запуски кордових автомоделей. Юні авіатори з гуртка «Авіамоделювання» демонстрували польоти квадракоптера та виставку радіокерованих літаків.У виставочній зоні були представлені найкращі роботи вихованців гуртків науково-технічного відділу: моделі автівок, літаків, ракет, катерів, макети будівель, механічних ігор та іграшок! Різноманітні радіоелектронні прилади та іграшки з використанням елементів радіоелектроніки, презентували вихованці гуртка «Радіоконструювання». На великому плазмовому екрані,  у виставковій зоні, глухівчани та гості міста мали змогу переглянути відео-презентації про роботу всього центру та окремо кожного відділу, роботу гуртків та профільного оздоровчого табору.

 

Вихованці гуртка «Авіамоделювання» разом з керівником, провели майстер-клас з виготовлення найпростішої моделі планера, який діти, після виготовлення, отримували у подарунок. Майстер-клас викликав не аби-який інтерес серед молодших школярів. Діти із задоволенням та інтересом приймали участь. Не менш цікавою була і міні-фотовиставка гуртка «Фотоаматорів».
Гурток «Судномоделювання» був представлений швидкісними радіокерованими моделями з електродвигуном та двигуном внутрішнього згорання. Презентував їх Чемпіон світу, Майстер спорту України, вихованець гуртка Дмитро Борщ зі своїми друзями моделістами.

Поруч з техніками розташував свою сцену художньо-естетичний відділ. На ній були представлені номери художньої самодіяльності від хореографічного колективу «Радість», вокального гуртка «Росточок» та найменших вихованців відділу школи дітей раннього розвитку «Веселка». А ближче до центру «Сотні» була розміщена виставочна зона робіт творчих об’єднань «Сувенірна мозаїка», «Дивосвіт ремесел» та «Перлина». Поряд з виставкою діти проводили майстер-класи.
Не пасли задніх цього святкового дня і наші еколого-натуралісти! Початок навчального року в еколого – натуралістичному відділі розпочався з відкриття дитячої ігрової кімнати. Малеча з радістю занурювалась в яскраві кульки сухого басейну, старші діти грали в аеро-хокей та настільний футбол.
В куточку живої природи  діти разом з батьками годували тварин, спостерігали за їх поведінкою, заряджались позитивними емоціями, отримували корисні поради щодо утримання тварин в неволі.
Окрім спілкування з тваринками живого куточку гості та вихованці відділу  милувалися гарними квітниками та дендропарком.  Багато уваги привернули розміщені на зелених галявинах фото-зони, в оформленні яких приймали участь вихованці відділу.
Для всіх охочих  працювала виставка кімнатних рослин  та насіння декоративних квітів, які можна було придбати.

Отправить ответ

avatar
  Подписаться  
Уведомление о