ДЛЯ ГЛУХІВСЬКОЇ ЦРЛ НАДІЙШЛА БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ВІД АСОЦІАЦІЇ Muse AHРMSA.

ДЛЯ ГЛУХІВСЬКОЇ ЦРЛ НАДІЙШЛА БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ВІД АСОЦІАЦІЇ Muse AHРMSA.

Нещодавно до Глухівської ЦРЛ надійшла благодійна допомога від Асоціації Muse AHРMSA (Американський госпіталь у Парижі. Товари медичного призначення (ларингоскоп набір з 4-ма насадками, стилет Ехмана, стилет для ларингоскопії, набір для подовженої провідникової анестезії, маникет дидячий, нейростимулятор Stimuplex hns 10) будуть використовуватися в реанімаційному відділенні для надання невідкладної допомоги тяжко хворим пацієнтам.

Американський госпіталь у Парижі представляє собою сучасний багатопрофільний приватний медичний центр, який надає медичні послуги на найвищому міжнародному рівні. Створений 100 років тому, а саме в 1906 році, Американський госпіталь у Парижі продовжує свій розвиток завдяки спонсорській допомозі. На даний час ця некомерційна структура не має ніяких акціонерів і не отримує фінансування ні від французького, ні від американського урядів. Госпіталь існує лише за допомогою спонсорської підтримки. Його медичні працівники є членами доброчинної Асоціації Muse AHРMSA, тому вони займаються наданням допомоги країнам із низьким рівнем медичного обслуговування.

Нагадаємо, що 06.07.2017 р. у м. Києві. В МОЗ України було укладено угоду про співпрацю між Глухівською центральною районною лікарнею та Американським госпіталем у Парижі (Асоціації Muse AHРMSA). А вже 7 липня на базі нашої лікарні представники Американського госпіталю в Парижі провели перший тренінг із лікарями та молодшими медичними працівниками.

Автор Оксана Друпп

Отправить ответ

avatar
  Подписаться  
Уведомление о
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com