ОБИРАЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ!

19 вересня в агротехнічному інституті відбулися передвиборчі дебати претендентів на посаду голови студентського самоврядування.
Очолити самоврядування виявили бажання четверо студентів: Альона Волкова (Будівництво та експлуатація будівель і споруд), Ангеліна Дерпа (Фінанси, банківська справа та страхування), Ірина Кулініч (Фінанси, банківська справа та страхування) та Артем Чабан (Монтаж, обслуговування і ремонт електротехнічних установок в АПК). Наталія Янченко, діюча голова студентського самоврядування, ознайомила всіх присутніх з характеристиками претендентів. В свою чергу, кандидати, познайомили електорат зі своїми передвиборчими програмами.
Під час дебатів делегатам виборці ставили запитання. Активну участь у цьому взяла студректор СНАУ Дар’я Кривуля. Вона закликала студентів обирати не товариша, брата, а людину, яка дійсно буде представляти, розвивати і захищати інтереси студентства.
Вибори будуть проходити 27 вересня з 8.00 до 17.00 години. Участь у голосуванні візьмуть студенти 2-4 курсів: в першому навчальному корпусі – механіки та електрики, у другому корпусі – економісти та будівельники. Для участі в голосуванні студентам необхідно при собі обов’язково мати запрошення та документ, що посвідчує особу.

Автор Ольга Зуєва

Отправить ответ

avatar
  Подписаться  
Уведомление о
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com