До уваги мешканців Глухова! Запрошуємо Вас до співпраці!

Усвідомлення екологічної кризи, яка постала перед людством, зумовило пошук шляхів її подолання. І одним із таких підходів стали ідеї сталого розвитку, основним завданням якого є задоволення людських потреб, шляхом застосування системного підходу та сучасних технологій за умови збереження й відновлення довкілля.
Відтак, наше місто робить перші впевнені кроки на шляху до сталого розвитку територіальної громади. Ми приєдналися до популярної ініціативи Європейської комісії «Угода мерів» та добровільно взяли на себе зобов’язання підвищувати енергоефективність і нарощувати використання альтернативних і відновлювальних джерел енергії на своїй території.
Варто зазначити, що з метою вирішення поставлених перед нами завдань необхідно розробити План Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату, який включатиме планування заходів і дій, реалізація яких дозволить нам значно скоротити споживання енергоносіїв і викидів парникових газів, дасть змогу вийти на міжнародний рівень і залучити кошти європейських донорів.
Отож, спеціалісти, які займаються розробкою такого Плану, з метою створення дорожньої карти проектних ідей та заходів, що увійдуть до нього, створюють робочу групу, до складу якої може увійти кожен мешканець Глухова, який не байдужий до майбутнього нашого міста..
На даному етапі роботи найголовнішою є необхідність визначитися з основними проблемами та шляхами їх вирішення. Тому, розробники Плану активно збирають інформацію по секторах: муніципальний сектор, третичний сектор (бізнес), житловий сектор, промисловість, транспортний сектор, вуличне освітлення, муніципальна інфраструктура, поводження з відходами. Але для того, щоб результати роботи були продуктивними, нам необхідно вивчити думку містян, щоб визначити, які проблеми в Глухові є найактуальнішими та які шляхи їх вирішення бачать громадяни.
Отож, шановні мешканці Глухова! Пропонуємо Вам приєднатися до робочої групи та взяти участь у розробці Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату. Зі своїми пропозиціями Ви можете звернутися до каб.№10 у приміщенні виконавчого комітету Глухівської міської ради за адресою вул. Шевченка, 6, або зателефонувати за номером 2-51-82.

Інформує Глухівська міська рада

Отправить ответ

avatar
  Подписаться  
Уведомление о
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com