Понеділок, 08 травня 2017 12:01

У Глухові журналісти звинуватили мера Мішеля Терещенка в черговій спробі встановити цензуру

479
(0 голосів)
Глухівська газета «Неделя» звернулася до Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Верховної Ради України з проханням захистити її від дій міського голови Мішеля Терещенка, який судиться з газетою.

Про це йдеться в зверненні «Мішель Терещенко намагається встановити цензуру», опублікованому на сайті видання, пише Обозреватель.

Як зазначено в зверненні до Комітету ВР, міський голова постійно і сплановано перешкоджає діяльності представників різних ЗМІ Глухова.

«Звертаємося до вас з проханням втрутитися в ситуацію і дати оцінку діям мера Глухова Мішеля Терещенка, який за півтора року свого мерства планомірно і постійно перешкоджає журналістської діяльності представників різних ЗМІ Глухова, намагається встановити цензуру», — наголошується в зверненні.

Редакція повідомляє, що на 5 травня було заплановано перше засідання суду за позовом Мішеля Терещенка. Мер вимагає спростувати інформацію, викладену в статті «Зі своїм статутом», в якій розповідалося про спробу керівника міста вломитися в глухівський храм разом з невідомими.

«Міському голові не сподобалися слова очевидця подій, не сподобалися коментарі причетних до теми статті людей, не сподобалося, що у газети великий тираж і є сайт в інтернеті, за допомогою якого мільйони людей можуть дізнатися інформацію про нього. Він, мабуть, не розуміє абсолютно ні відповідальності посадової особи органу місцевого самоврядування та публічної особи, ні основ демократичного суспільства, де саме свобода слова і поглядів становить одну з основних цінностей», — переконані журналісти.

Також «Неделя» нагадала про те, що це далеко не перший випадок втручання міського голови Глухова в діяльність ЗМІ. Так Терещенко в 2015 році власноруч виставив з апаратної наради головного редактора газети. Розслідування кримінального провадження проти Терещенко за перешкоджання журналістській діяльності триває.

Матеріал взято з сайту телеканала СТС Суми.

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів