Вівторок, 11 липня 2017 10:03

Аферисти нажились на 100 тисяч гривень

359
(0 голосів)

Жертвами шахраїв стали жителі Сум, Шостки, Глухова та Ромен, які під приводом непритягнення близьких родичів до кримінальної відповідальності чи то, купуючи товар в інтернеті або ж, розмовляючи з псевдобанкірами по телефону, поклали до кишень зловмисників  тринадцять тисяч гривень та 2 500 тисячі доларів.

Із заявою про шахрайство на лінію «102» звернулась 84-річна жінка. Старенька розповіла, що після телефонної розмови з аферистом, втратила дві з половиною тисячі доларів. За словами потерпілої, вночі задзвонив телефон, а взявши слухавку, їй здалося, що розмовляє з колишнім чоловіком. Останній просив про допомогу, повідомивши, що наразі знаходиться у відділі поліції за спричинення тяжких тілесних ушкоджень. Ціною «питання» були гроші, які він попросив віддати чоловікові, що чекає на неї біля під’їзду, після чого зателефонувавши чоловікові, зрозуміла, що її ошукали.

Подібну історію розповіла місцевим працівникам поліції і 80-річна жителька Шостки. Вона під час розмови із зловмисником, що назвався слідчим та повідомив, що син жінки знаходиться в поліції, перерахувала аферисту шість тисяч гривень.

Віддала шахраям гроші і 39-річна жителька Ромен. Вона поскаржилась працівникам поліції на телефонного зловмисника, після розмови з яким втратила дванадцять тисяч гривень. Жінка розповіла, що дзвінок надійшов від так званого банкіра, який під приводом розблокування її банківської картки, випитав секретну інформацію та спустошив її рахунок.

А от 30-річний глухівчанин, намагаючись придбати мотоцикл, знайшов вигідне оголошення в інтернеті, після чого зв’язавшись з продавцем, перерахував зловмиснику завдаток в сумі майже дев’яти тисяч гривень, а от товару чекає і досі.

Сьогодні за всіма фактами в поліції відкрили кримінальні провадження.+

Джерело:sumy.today
Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів