Четвер, 03 серпня 2017 20:53

На Глухівщині знайшли залишки військового літака

360
(0 голосів)
Пошуковики припускають, що уламки можуть належати радянському винищувачу Ла-5, який розбився у вересні 1943 року, пише газета Неділя.

Поблизу села Сваркове в Глухівському районі під час Другої світової війни розбився радянський літак. Цю історію переказувати не одне покоління сварковців. Навіть місце, де розбився літак, в селі називали «літакове». Не один десяток років глухівський пошуковий загін «Обеліск» намагався знайти точне місце падіння, але це не вдавалося … І ось під час однієї з розвідок недалеко від оздоровчого табору «Сонячний» їм вдалося знайти кілька алюмінієвих уламків. Вирішено було зробити більш детальне обстеження місця знахідки.

До досліджень з величезним задоволенням приєдналися і вихованці «Сонячного». У короткий термін були виявлені сотні дрібних фрагментів алюмінієвої обшивки, шматки сталевої броні, розірвані гільзи і осколки бронебійних снарядів від авіаційної 20-ти мм гармати ШВАК, фрагменти дельта-деревини, пластини від акумулятора, залізні хомути та інші різновиди кріплень, пластини і жалюзі з нержавіючої сталі і багато інших деталей. За допомогою цих знахідок локалізовано точне місце падіння літака.

За попередньою даними всі вони можуть належати радянському винищувачу Ла-5, який загинув у вересні 1943 року. Хоча дослідження ще на початковій стадії, але результати багатообіцяючі. Пошукові роботи тривають.

Матеріал взято з сайту телеканалу Суми

Глухов Ком

Администратор сайта.

Більше в цій категорії: « О проекте ГОТУЄМО САНИ ВЛІТКУ »

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів