Реклама #2

banner2

ТРК ТВ-КОМ

Воскресенье, 20 августа 2017 15:06

У Глухові стурбовані реконструкцією Трьох-Анастасіївської церкви

119
(0 голосов)
Дружина мера Глухова, громадський діяч, депутат Київської міської ради VII скликання Олена Терещенко-Єскіна оприлюднила в Facebook звернення до  міністра культури Євгена Нищука.

Вона запитує, що відбувається зараз з пам’ятником національного значення — Трьох-Анастасіївською церквою в Глухові, побудованою сім’єю відомих меценатів Терещенків, і в якій міститься їх сімейний склеп.

«Протиправні будівельні роботи з спотворення пам’ятки національного значення — Трьох-Анастасіївської церкви (яка нібито вже опинилася у власності громади УПЦ Московського патріархату) пришвидшилися! Мета — якомога скоріше закінчити розпочаті дії, що містять ознаки злочину відповідно до статей 298 ККУ та 356 Кримінального кодексу України! Роботи скоріш за все проводять некваліфвковані особи без жодного уявлення про вимоги законодавства до об’єктів культурної спадщини. Я вже не кажу про відсутність будь-яких документів та погоджень, у т.ч. відповідного проекту та ліцензії! Пам’ятка національного значення спотворена та, вірогідно, втратила свою автентичність і може бути позбавлена відповідного статусу. Крім того, її вкрай незадовільний стан може не витримати пошкоджень, заподіяних внаслідок проведення протиправних некваліфікованих робіт! Хто понесе за це відповідальність?! Сьогодні Глухівський міський голова Мішель Терещенко в черговий раз викликав поліцію, яка відмовилася зупиняти роботи та навіть встановлювати особи правопорушників! І це при повній відсутності документів на будь-які роботи! Просто немає слів!!! Керівництво Національного заповідника «Глухів», яке відповідає за збереження пам’ятки на своїй території, також бездіє, вірніше, покриває правопорушників! Мінкульту та ДАБІ теж відомо про знищення пам’ятки! Всім байдуже! Не можу навіть уявити який біль відчуває мій чоловік Мішель Терещенко, що залишився рятувати Глухів й Україну, спостерігаючи як варвари безкарно нищать унікальний собор, зведений його пращурами, всередині якого знаходиться їх родинний склеп, не в змозі нічого вдіяти!!! Лише суспільний резонанс зможе врятувати Собор та притягнути злочинців до кримінальної відповідальності!», — йдеться в повідомленні. Матеріал взято з сайту телеканалу Суми
Глухов Ком

Народный информационный портал Глухова "ГЛУХОВ КОМ". Поисковая система твоего города

Другие материалы в этой категории: « О проекте На Глуховщине задержали нелегала »

Оставьте отзыв


Последние добавленные организации
Самые популярные организации
Самые просматриваемые организации