Понеділок, 28 серпня 2017 09:36

Глухівські волонтери б’ють “маскувальні” рекорди

388
(0 голосів)

Невтомними руками глухівських волонтерів для українських бійців АТО зроблено вже 300 маскувальних сіток. Робота кипить у п’ятому боксі Лубінституту.

“На душі легко, радісно, спокійно. Триста сіток – результат, дійсно, солідний. Це, вдумайтеся лишень: не три, тринадцять, тридцять, а ТРИСТА! За цією цифрою – години, дні, місяці напруженої праці – то в задусі, то – на холодних протягах, постійна відмова у великих та малих життєвих задоволеннях, години і дні, відірвані від спілкування з рідними та друзями. У всіх багато сімейних, хатніх справ, але їх відкладаємо на потім, бо зараз потрібніше, важливіше за все інше саме це – робота для фронту, для армії, для перемоги.

Вчора сюди завітав боєць з 16 батальйону, котрий приїхав до Глухова з фронту у відрядження. Передали йому шість сіток, готових, а з ними і 50 мішків. У місцевості, де розташовані позиції батальйону немає змоги рити окопи, бліндажі, капоніри, бо дуже кам’янистий грунт. Тож вояки огороджуються від куль, мін і снарядів мішками з піском та землею. Користуючись нагодою, хочу звернутися до глухівчан, аби вони, хто як може, допомогли б і з мішками”, – говорить керівник Центру активних глухівчан Валентин Гурець.+

Джерело: http://kourier.in.ua/
Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів