Четвер, 30 листопада 2017 15:36

Увага! Дуже важлива інформація!

524
(0 голосів)
Повідомляємо глухівчан про порядок надання адресної грошової допомоги учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих для проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії.  

НАДАННЯ АДРЕСНОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ТА СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ

  Про порядок надання адресної грошової допомоги учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих для проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії.
  1. Цей Порядок розроблений відповідно до вимог Бюджетного Кодексу України та визначає механізм використання коштів для надання адресної грошової допомоги мешканцям Сумської області – учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції за проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії (далі – МРТ) без використання або з використанням контрастної речовини (далі – компенсація).
  2. Компенсація надається громадянам учасникам АТО та членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, які пройшли обстеження методом МРТ у розмірі 100% фактичної вартості зазначених послуг за рахунок коштів обласного бюджету
  3. Отримувач компенсації звертається до Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації з відповідною заявою, в якій зазначаються реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховується компенсація.
До заяви додаються: копія паспорта; копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника або якщо особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган – копія сторінки паспорта, де є відмітка про наявність у неї права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта; копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та довідка про безпосередню участь в антитерористичній операції; члени сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції – відповідне посвідчення; копія направлення амбулаторного чи стаціонарного хворого на обстеження (МРТ) після висновку обласного фахівця; оригінал чеку про проведення МРТ із зазначенням фактичної вартості проведеного дослідження. Для підтвердження права на отримання компенсації Департамент соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації може перевіряти достовірність наданої інформації щодо встановлення відповідного статусу заявнику, необхідності проходження обстеження методом МРТ, тощо.
  1. Департамент соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації протягом 10 днів після отримання заяви та всіх документів, зазначених у пункті 2 цього Порядку, призначає компенсацію заявнику.
  2. Компенсація перераховується на банківський рахунок заявника у п’ятиденний термін після надходження коштів на рахунок Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації
  3. Департамент соціального захисту населення забезпечує зберігання документів, на підставі яких здійснена виплата допомоги згідно з чинним законодавством.
Начальник управління соціального захисту населення міської ради                                                  Л.А. Громак
Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів