Реклама #2

banner2

ТРК ТВ-КОМ

Четверг, 05 апреля 2018 10:28

Квіти замість премії: активісти зробили клумби в ямах на глухівських дорогах, щоб нагадати Терещенку про роботу.

112
(0 голосов)
У ямах на розбитих глухівських дорогах з’явилися квіти — їх висадили активісти для мера Терещенко, щоб нагадати про необхідність ремонтувати дороги в місті. Відео з квітами в ямах опублікував місцевий активіст Павло Панков. За словами Панкова, нові клумби в ямах висадили для мера, який залишився без премії.
«Поки мер Мішель відпочиває у відпустці — невідомо, де в цей раз, але в минулий він пляжив у Маямі — глухівчани змушені їздити вбитими дорогами.
Але мер не поспішає дороги ремонтувати. Йому важливіше сьогодні його премія, щоб їздити в Маямі і радувати дружину. Ми вважаємо, що наприклад для квітів дружині мера премія не потрібна. Дружину можна привезти з Києва сюди і радувати прекрасними клумбами, які з’явилися на дорогах», — написав Панков. На відео видно, як активіст висаджує квіти в ямах на одній з найбільш розбитих доріг Глухова.
«На зекономлену премію в 800 тис. грн ми пропонуємо все-таки витратити на Глухів і його жителів», — підсумував активіст.
Як відомо, в Глухові четвертий місяць мер Терещенко не підписує бюджет, який прийняли депутати. У цьому бюджеті не передбачені премії меру і його заступникам в 800 тисяч гривень. Раніше повідомлялося, що ремонт доріг в Глухові — одна з найактуальніших проблем на думку місцевих жителів. Матреріал взято з сайту sumypost.com
Глухов Ком

Администратор сайта.

Оставьте отзыв


Последние добавленные организации
Самые популярные организации
Самые просматриваемые организации