Четверг, 24 мая 2018 20:49

ЗОНАЛЬНІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ

144
(0 голосов)
НА ПРИЗИ КЛУБУ "ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ" 22-23 травня 2018 року на міському стадіоні «Дружба» проходили зональні Всеукраїнські змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», у яких змагались юні футболісти 2005 року народження. Участь у спортивному заході взяли команди: м.Київ, м.Чернігів, Марківська гімназія Луганської області та команда м.Глухів. На урочистому відкритті були присутні: начальник відділу освіти Людмила Васянович, начальник відділу молоді та спорту Михайло Плотницький, голова з розвитку дитячо-юнацького футболу Сумщини, головний суддя змагань Володимир Ісаєв, вчителі фізичної культури, батьки та діти. У ході запеклої боротьби визначились переможці зональних змагань: І місце - юні футболісті із м. Київ, ІІ місце посіли гравці м.Глухів, третіми стали юні футболісти загальноосвітньої школи №35 м.Чернігів і четверте місце здобули гравці із Луганської області. Учасники та переможці змагань нагороджені футбольними м’ячами та футболками з логотипами «Шкіряний м’яч Кубок Сoca-Cola». Крім того, визначали та нагороджували призами й переможців у номінаціях: «Удари по м’ячу на точність» отримав Олексій Валюх (м.Глухів), «Удари по м’ячу на дальність» здобув Бабак Максим (м.Глухів). Кращим гравцем Глухівської команди став капітан команди Єгор Саміков. Нагороджували учасників змагань начальник відділу молоді та спорту Михайло Плотницький та головний суддя змагань Володимир Ісаєв. Вітаємо всіх учасників змагань. А переможцям бажаємо удачі у Всеукраїнських фінальних змаганнях.