Реклама #2

banner2

ТРК ТВ-КОМ

Среда, 07 июня 2017 09:59

У Глухові депутату розтрощили автівку: мер шле гнівні листи до Києва

134
(0 голосов)
Сьогодні, близько 7-ї ранку, у центрі Глухова невідомі розтрощили автомобіль Віктора Гришка, члена виконкому Глухівської міськради.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Мішель Терешенко. У пості він звертається до Генпрокурора Ю. Луценка та Міністра внутрішніх справ А. Авакова з проханням рівня негайно зупинити кримінальне свавілля у Глухові.

«До уваги Генерального прокурора України пана Ю. Луценка, Міністра внутрішніх справ України пана А. Авакова та ЗМІ! Сьогодні, приблизно о 7 годині ранку, через декілька годин після того як я розмістив пост на ФБ щодо протиправного спотворення пам’ятки архітектури та історії у самому центрі Глухова, РОЗТРОЩИЛИ АВТІВКУ глухівчанину, члену Виконавчого комітету Глухівської міської ради — Віктору Михайловичу Гришку, який намагався зупинити спотворення пам’ятки, звертаючись зі скаргами на свавілля (у зв’язку з чим отримував неодноразові погрози)! Поліція своєчасно не реагувала, а зараз проводить огляд пошкодженої автівки. Це просто бандитизм! Мені масово телефонують мешканці Глухова, шоковані тим, що відбувається: кажуть, якщо сміють тиснути подібним чином на члена Виконкому, який виконував свій обов’язок, невже на Глухівщину повертаються 90-ті? Постраждалий В. М. Гришко як говориться не з «боязкого десятка», стверджує, що це лише попередження і його здоров’я та життя зараз під РЕАЛЬНОЮ ЗАГРОЗОЮ так само як і всієї нашої команди! Прохання до керівників правоохоронних структур національного рівня негайно зупинити кримінальне свавілля у Глухові та здійснити кадрові висновки щодо місцевих правоохоронців! Дуже прошу народних депутатів України втрутитися!

Прошу терміново поширити!», — йдеться у повідомленні.

Матеріал взято з сайту тереканалу СТС Суми

Глухов Ком

Народный информационный портал Глухова "ГЛУХОВ КОМ". Поисковая система твоего города

Оставьте отзыв


Последние добавленные организации
Самые популярные организации
Самые просматриваемые организации