Четвер, 06 липня 2017 00:55

У Глухові спалили ангар з 200 тоннами льону

453
(0 голосів)
Апогеєм чотириденного святкування «Льон-фесту» в Глухові стала масштабна пожежа: в останній день фестивалю, 4 липня, приблизно о 20:15 загорівся ангар, в якому зберігалося близько 200 тонн тюкованого льону, пише сайт Кур’єр.

Об’єкт знаходиться на околиці міста, поруч з конопляним полем, але про надзвичайну подію в лічені хвилини дізналося все місто. Язики полум’я досягали декількох метрів, небо затягнуло хмарою чорного диму,  в атмосфері витав страшний запах гару.

Пожежників викликали місцеві жителі, які побачили вогонь. Пожежу гасили з пів на дев’яту вечора до п’ятої ранку: на об’єкт вилили 150 тонн води.

Директор Інституту луб’яних культур Ігор Маринченко передбачає, що склад підпалили зловмисники. Цієї версії дотримуються і всі інші опитані офіційні особи, які з’їхалися на місце події. Начальник Глухівської поліції Леонід Бібік розповів, що за фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 194 («Підпал»). На даний момент проводиться ряд експертиз, на підставі яких визначиться точна причина загоряння.

© Фото Подслушано в Глухове Матеріал взято з сайту телеканалу СТС Суми

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів