Реклама #2

banner2

ТРК ТВ-КОМ

Среда, 04 октября 2017 00:12

На Сумщині вірменин і росіянин намагалися підкупити прикордонників

153
(0 голосов)
У пункті контролю «Хутір-Михайлівський» та пункті пропуску «Бачівськ» охоронці кордону Сумського загону в рамках проведення прикордонним відомством антикорупційної акції «Стоп корупція. Від слів до дій!» зафіксували чергові спроби втягування прикордонників у протиправну діяльність.

Минулої п’ятниці в міжнародному пункті контролю для залізничного сполучення «Хутір-Михайлівський» під час здійснення прикордонного контролю поїзда сполученням «Москва-Кишинів» прикордонним нарядом було виявлено громадянина Вірменії, який в ході проведення контролю другої лінії з метою безперешкодного перетину кордону запропонував вартовому рубежів неправомірну винагороду в сумі 3000 російських рублів.

Учора до міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» на виїзд з України легковим автомобілем марки «Mercedes» прибув громадянин Росії. Під час здійснення прикордонного контролю охоронці кордону з’ясували, що чоловік перевищив термін попереднього перебування на території України. З метою не притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та сприяння у перетинанні державного кордону України росіянин запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 100 гривень.

Наразі вартові кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявлених правопорушень, а самих правопорушників передали працівникам поліції для прийняття визначених законодавством правових рішень.

Матеріал взято з сайту телеканалу Суми

Глухов Ком

Народный информационный портал Глухова "ГЛУХОВ КОМ". Поисковая система твоего города

Другие материалы в этой категории: « О проекте У гаражі знайшли тіло повішеного »

Оставьте отзыв


Последние добавленные организации
Самые популярные организации
Самые просматриваемые организации