Неділя, 03 лютого 2019 12:08

Поліція вкотре застерігає від шахраїв, що «переховуються» на сайтах оголошень

1000
(0 голосів)

Понад однієї тисячі гривень вдалося виманити зловмисниці у мешканки Глухова, яка, незважаючи на численні попередження працівників поліції бути обачними з операціями купівлі-продажу в мережі Інтернет, перерахувала незнайомці гроші та потрапляти в тенета винахідливої аферистки.

Так, до Глухівського відділу поліції звернулась 54-річна жінка. Вона повідомила, що знайшла цікаву пропозицію про продаж в Інтернеті продуктів харчування іноземного виробництва, які вирішила замовити. Продавець попросила сплатити за товар та надіслала рахунок. Жінка перерахувала кошти постачальнику, проте обіцяного замовлення так і не дочекалась, а чисельні спроби самостійно зв’язатися з продавцем виявились невдалими. 
За цим фактом в поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), в рамках якого ведуться пошуки аферистки. А правоохоронці знову наголошують, якщо ви вирішили здійснити он-лайн-придбання, користуйтеся послугами перевірених продавців, розраховуйтесь за товар після його отримання, в іншому разі, ризикуєте втратити свої гроші.

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів