Неділя, 24 лютого 2019 09:37

У Глухові сумніваються, що конкурс на посаду головлікаря відбудеться чесно

723
(0 голосів)

Виконавчий комітет міської ради 7 лютого вирішив оголосити конкурс на посаду головного лікаря комунальної установи «Глухівська центральна районна лікарня». Поки на сайті немає жодних інших відомостей ні щодо порядку його проведення, ні щодо вимог до кандидата, ні термінів подання документів для бажаючих. Не бачили городяни й опублікованого подібного оголошення в жодній газеті, принаймні станом на 19 лютого.

Навколо цього конкурсу ще задовго до його оголошення ходили різні плітки, в основному про відразу відоме ім’я переможця. Власне, міський голова Мішель Терещенко і сам прямо сказав у своїй власній газеті «Глухів Пост», що «ми пропонуємо зайняти цю важливу посаду відомому і шанованому в Глухові лікарю Анатолію Кіяшку, який є депутатом міської ради від «Батьківщини». Так, чітко і без різних натяків розповів про того, кого бачить у кріслі керівника ЦРЛ. На даний момент лікар-уролог призначений виконуючим обов’язки головного лікаря.

Як стало відомо, до визначення переможця конкурсу на цю не просто важливу, а навіть у даних умовах стратегічну посаду в медицині всієї Глухівщини (і навіть Кролевеччини і Путивльщини, з огляду на створення госпітального округу) хочуть долучитись і представники районної влади та громад, зокрема, Шалигинської. Адже це не просто міська лікарня, а заклад, де лікуються жителі всіх сіл, до того ж район точно так направляє кошти на його утримання. Але чи дослухається міська влада до пропозицій колег – невідомо.

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


kcaptcha

Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів