П'ятниця, 03 травня 2019 07:39

Поліція застерігає: занадто приваблива інтернет-пропозиція може бути шахрайською пасткою

751
(0 голосів)

Майже тринадцять тисяч гривень видурили аферисти у жительки Глухова. Жінка через Всесвітню мережу замовила товар і наперед оплатила його вартість, одначе ані товару, ані грошей так і не отримала.

До Глухівського відділу поліції звернулась 40-річна жінка, яка повідомила, що особа на ім’я Дмитро незаконно заволоділа її грошима в сумі 12800 гривень. Правоохоронці з'ясували, що глухівчанка замовила через Інтернет цибулю для посіву, і навіть наперед розрахувалась за своє замовлення, переказавши постачальнику обумовлену суму, однак свого замовлення так і не дочекалась. Коли чисельні спроби самостійно зв’язатися із продавцем виявились невдалими, ошукана жінка прийшла за допомогою до працівників поліції. 
Наразі правоохоронці встановлюють особу афериста. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.
«Будьте пильними при здійсненні покупок на інтернет-сайтах, користуйтеся послугами перевірених продавців та розраховуйтесь за замовлення лише після його отримання – говорить Олексій Борковець, тимчасово виконуючий обов‘язки начальника Глухівського відділу поліції. – Таким чином ви збереже від зайвих ризиків свої гроші. Послуга накладеного платежу дозволяє перевірити технічний стан товару, і якщо вас задовольнить його якість, - тоді ви можете сміливо сплатити за нього гроші. Тож будьте розважливими, і пам‘ятайте: занадто приваблива пропозиція може виявитись шахрайською пасткою».

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів