Четвер, 30 травня 2019 08:32

Шахрай-псевдополіцейський вимагав у жительки Глухівщини 500 доларів США

573
(0 голосів)

Черговою жертвою телефонного шахрая стала 59-річна жінка з Глухівщини. Аби врятувати дочку від кримінальної відповідальності, вона віддала п‘ять тисяч гривень – все що мала, хоча незнайомець, котрий назвався слідчим, вимагав у неї за «закриття справи» 500 доларів США.

Незважаючи на всі застороги працівників поліції стосовно шахрайських схем, жертв телефонних аферистів не стає менше. Потрапила у таку пастку і 59-річна жінка з Глухівщини. Як згодом розповіла вона справжнім правоохоронцям, їй на мобільний надійшов виклик. Коли вона взяла слухавку, співрозмовник представився працівником поліції, та повідомив, що її донька начебто затримана і зараз знаходиться у відділку. Причиною цьому стало те, що вона нібито штовхнула хлопця, який впав і розбив голову. Щоб «владнати ситуацію» і закрити кримінальне провадження, невідомий запросив відкупного в сумі 500 доларів США. Оскільки у жінки такої суми не було, то він погодився на 5000 гривень та запропонував перерахувати гроші на банківську картку. Що схвильована та спантеличена жінка відразу й зробила.
Зрозуміла, що стала жертвою афериста лише тоді, коли сама зателефонувала своїй доньці. Та повідомила, що знаходиться на роботі, і порадила матері відразу телефонувала до поліції.
За даним фактом слідчими відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України, працівники поліції з‘ясовують особу зловмисника та його місцеперебування.

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів