П'ятниця, 26 липня 2019 19:04

В пошуках грошей жінка «знайшла» кримінальне провадження

743
(0 голосів)

Спокусилась 50-річна жителька Глухівського району на гроші свого знайомого, якому час від часу допомагала по господарству. Викрили дільничні офіцери поліції, котрі вилучили у неї залишок поцуплених коштів та повернули потерпілому.
В поліцію Глухова з заявою про крадіжку з будинку звернувся 45–річний житель райцентру. Чоловік розповів: зі схованки в помешканні зникли 1300 гривень. І поділився підозрами стосовно особи злодія – до нього час від часу приїздила району жінка, аби допомогти по господарству. Вона знала, де знаходились ключі від вхідних дверей, та де власник будинку зберігає свої заощадження. Тож цілком можливо, що вона за його відсутності приїздила і поцупила частину грошей, оскільки в схованці ще залишалась певна сума.
Працівники поліції розшукали помічницю та опитали. Під час бесіди 50-річна жінка своєї причетності до зникнення грошей не заперечувала. Пояснила: на крадіжку зважилась, бо були дуже потрібні гроші. Частину з них вона витратила на продукти харчування, а 600 гривень, що залишались у неї, поліцейські вилучили та повернули заявнику. 
Дії «робітниці» слідчі кваліфікували як крадіжку, і відкрили за ч.3 ст.185 ККУ кримінальне провадження. Відтак, чужі гроші можуть вартувати жінці покарання аж до шести років позбавлення волі. Втім, останню «крапку» в цій справі незабаром поставить суд.

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів