Понеділок, 23 вересня 2019 22:53

На Сумщині поліція затримала чотирьох киян, що обґрунтовано підозрюються у скоєнні серії шахрайств на території області

669
(1 голос)

Зловмисники вигадали досить дієву схему обману, котра лише за три дні «роботи» на Сумщині принесла їм майже 50 тисяч гривень. Називаючи себе продавцями мікросхем для комп’ютерної техніки, виманювали гроші у довірливих громадян. У поліції вже довели їх причетність до вчинення кількох таких злочинів у Глухові, Ромнах та Конотопі.

До поліції Глухова за допомогою звернулася 38-річна місцева жителька. Жінка розповіла: на продовольчому ринку, де вона працює реалізатором м‘яса, до неї підійшов невідомий чоловік. Він представився продавцем мікросхем для комп’ютерної техніки, і попросив допомоги. Він начебто запізнювався на автобус, тож просив залишити у неї в кіоску на тимчасове зберігання свій товар. Натомість просив у заклад залишеного товару його вартість в сумі 28 тисяч гривен. За словами останнього, пізніше до неї підійде покупець його товару, забере мікросхеми, а їй поверне гроші. Чоловік був такий переконливий, що продавчиня погодилась на його прохання, зібрала та віддала йому зазначену суму. Проте пройшов обумовлений час, але «покупця» так і не дочекалась, відтак, змушена була шукати допомоги у правоохоронців.
«Інформацію про цю подію ми негайно зареєстрували і розпочали комплекс термінових оперативно-розшукових заходів, в ході яких з‘ясували, що чоловіків було кілька, і пересувалися вони на іномарці темно-сірого кольору, - розповідає Руслан Пиняга, начальник ГУНП в Сумській області. - На розшук підозрюваних та автівки було зорієнтовано весь особовий склад поліції області, відпрацьовувались вокзали, готелі, автошляхи як у напрямку обласного центра, так і в напрямку столиці. І такі злагоджені дії багатьох підрозділів дали свої результати: схожий Volkswagen Passat було помічено у Ромнах. Машину зупинили місцеві полісмени, в салоні іномарки, окрім водія, перебувало ще троє пасажирів – всі жителі столиці».
Як з‘ясували правоохоронці, чоловіки самі вигадали досить «робочу» схему обману, котра приносила їм чималий зиск. Називали себе продавцями мікросхем для комп’ютерної техніки та виманювали гроші у довірливих громадян. У поліції вже довели їх причетність до вчинення кількох таких злочинів у Ромнах та Конотопі, й перевіряють на предмет скоєння аналогічних злочинів на території інших областей України.
Наразі всі підозрювані в рамках досудового слідства затримані за ст. 208 КПК України і перебувають в ІТТ міста Глухів, машина поміщена на спецмайданчик. Поліцейські готують матеріали для оголошення затриманим підозри у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 190 Кримінального Кодексу України, та встановлюють причетність киян до інших аналогічних злочинів. 
Працівники поліції знову застерігають громадян не бути зайве довірливими. Тим більше, коли мова заходить про гроші, матеріальні цінності чи ваші статки. А тому слід ставитися до будь-яких пропозицій незнайомих чи навіть малознайомих людей з обачністю та розумною обережністю. У протилежному випадку неприємностей не уникнути.71186902 2286221428167091 9071942583898341376 n

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів