Неділя, 29 грудня 2019 23:29

Шановні глухівчани! Важлива інформація!

733
(0 голосів)

В КНП «ЦПМСД» Глухівської міської ради два нових лікаря:
- Бойко Валерій Леонтійович. Отримав освіту у Військово-медичній академії ім. С.М.Кірова, лікарська спеціальність: лікувальна справа – терапія, стаж роботи за спеціальністю - 38 років, кваліфікаційна категорія – І.
Досвідчений лікар, який користується повагою у колег. Дуже скрупульозний та уважний у своїй роботі.
- Тарасенко Лідія Олександрівна. Отримала освіту в Сумському державному університеті, лікарська спеціальність: лікувальна справа – загальна практика – сімейна медицина , стаж роботи за спеціальністю - 1 рік, кваліфікаційна категорія – лікар-спеціаліст.
За час своєї роботи зарекомендувала себе як чуйний, свідомий і завжди готовий прийти на допомогу лікар. 
Для того щоб заключити декларацію з лікарем Ви маєте звернутись в реєстратуру КНП «ЦПМСД» Глухівської міської ради за адресою вул.Києво-Московська, 47. З собою необхідно мати мобільний телефон, копії або оригінал документу що посвідчує особу (паспорт або посвідка на постійне проживания, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення біженця) та ідентифікаційного коду (за наявності). Для заповнення декларації для дітей до 14 років крім свідоцтва про народження (або відповідного рішення суду, при заповненні декларації опікуном), необхідно мати документ що посвідчує довірену особу дитини (паспорт одного із батьків/опікуна).
Декларації, які було заключено з лікарем-терапевтом Біліченко Г.С. буде анульовано з 1 січня 2020 року. Просимо перезаключити декларації з іншими лікарями нашого закладу у найкоротші терміни!
Інформацію щодо лікарів з якими можливо заключити декларацію, Ви можете отримати безпосередньо в КНП «ЦПМСД» Глухівської міської ради.

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


kcaptcha

Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів