Субота, 11 січня 2020 15:42

Автомобіль для сільської медицини

488
(0 голосів)

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини с. Баничі Глухівського району напередодні Нового року отримала новий автомобіль «Хавейл».
Цей красунчик позашляховик придбано за кошти державного бюджету. Вартість автомобіля 500 тисяч гривень. Саме для сільських амбулаторій Сумщини було виділено 36 мільйонів гривень на 72 авто. 
Як розповів головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району Олександр Тюльпа, завдяки придбанню такого потужного автомобіля первинна медична допомога у селах має стати доступнішою, адже вони – підвищеної прохідності і дозволять медикам швидше дістатися до пацієнта за будь-якої погоди та будь-якою дорогою. 
- Позашляховик не є автомобілем швидкої чи екстреної медичної допомоги, він виконуватиме роль транспортного засобу для лікаря, адже радіус обслуговування пацієнтів становить 55 кілометрів, - зазначає Олександр Тюльпа. – Новий автомобіль буде використовуватися для обслуговування лікарями пацієнтів вдома, забезпечення виїзду комплексних лікарських бригад для обстеження хворих та медичного обслуговування сільського населення. 
Придбаний автомобіль за технічними даними повністю відповідає вимогам, рекомендованим Міністерством охорони здоров'я.
Такий же автомобіль придбали і для Шалигинської амбулаторії сімейної медицини.

Image Gallery

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


kcaptcha

Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів