Четвер, 06 лютого 2020 21:43

Працівники поліції розшукують «кредитного» афериста

2293
(0 голосів)

Цього разу жертвою зловмисника стала 49-річна жителька Глухівського району. Шахрай використав схему «Ваша сім-карта заблокована», та набрав на її ім’я кредитів майже на 21 тисячу гривень.

Зі слів заявниці, їй на мобільний зателефонував чоловік, назвався оператором мобільного зв’язку і повідомив, що її номер заблоковано. Для розблокування попросив назвати телефонні номери двох останніх співрозмовників, що жінка й зробила.
А за кілька днів на мобільний телефон доньки заявниці почали телефонували оператори кредитних установ та питати, коли її мати збирається повертати взяті у кредит гроші. Сама ж жінка стверджує, що ніяких позик не брала.
Як встановили правоохоронці, зловмисник скористався особистими даними громадянки, оформивши на її ім’я шість онлайн-кредитів майже на 21 тисячу гривень.
«З початку нинішнього року це не перший такий випадок, - коментує ситуацію начальник слідчого відділу Глухівського відділу поліції Олександр Вернигоров. - Взяти кредит в режимі онлайн дуже просто та швидко. Для цього потрібні мобільний номер телефону, паспорт та банківська картка, на яку і прийдуть гроші. В даному випадку зловмисник, дізнавшись два останні телефонні номери, за якими телефонувала жінка, заблокував її сім-карту. Затим скористався послугою «втрата сім-карти» і отримав дублікат. Таким чином, маючи мобільний номер чужого телефону, подав заяву для отримання кредиту».
Працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, та встановлюють всі обставини злочину.
Правоохоронці застерігають громадян в жодному разі не довіряти невідомим телефонним співрозмовником, ким би вони не називались; бути уважними та обачними, і перевіряти отриману інформацію через «гарячі лінії» відповідних мобільних операторів. У разі будь-яких сумнівів класти слухавку, та звертатись на лінію «102».

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів