Субота, 28 листопада 2020 21:34

Цікава і актуальна тема відносно ворожок і "Бабок гадалок"

1073
(0 голосів)

Давно хотів написати! Відносно ворожок, « бабок» , гадалок та інших !

Дуже часто читав пости в Фецсбуці, що шукають таких людей! Навіщо? 

А так же легше! Сходив ти ж ,щось зробив і все повинно бути добре! 

Ми, дуже часто перебуваємо в страхах, в хвилюваннях, в тривозі за себе, за своє життя, за своє майбутнє або за майбутнє рідних, наприклад, дітей.

  І нам здається, що хтось, ось наприклад, ворожка може зробити так, що все буде добре. При цьому ми віримо в це всією душею - просто тому що так легше жити.

  Чому люди вірять ворожкам?  

Та тому що після сеансу жити стає хоч трохи легше(ми ж віримо, сходили, зробили, «плацебо» , страх перед майбутнім змеешується!

Хочеться жити і віриться, що в майбутньому все буде добре.  

Проблема тільки в тому, що цей стан дуже короткочасний - адже рано чи пізно віра розбивається об неприємну реальність. Незважаючи на зняття «порчи» , хвороби знову повертаються. Незважаючи на зняття заговору чоловік живе з новою дружиною і у вус не дме.  

Незважаючи на знятий вінок безшлюбності, ніхто заміж не бере.  

Куди бігти з цими проблемами?  

Знову до неї, до ворожки. Може і не до цієї, а до іншої, більш сильної( на думку людини) І ось, після чергового сеансу обману, в який так віриться, знову хмари розійшлися, знову стало жити добре. Чи надовго? Ой, ненадовго. Це все обман ! Більш схоже на процес «плацебо» , самонавіювання. 

І дуже часто розвивається залежність, люди часто туди ходять і вірять в це! 

Ніякого наукового підгрунття у ворожок , «бабок» , гадалок нема!!!! Це все фікція!!!! 

Досить часто дитинка маленька не спить , дратівлива ! 

Що роблять батьки? 

Несуть її до «бабки» , яка запалює свічки та монотонним голосом читає молитву чи не зрозуміло що! Дитинка заспокоюється, відволікається і навіть може заснути! 

Вдома ви їй же свічки не запалюєте ? Тут їй цікаво! 

І ми потім віримо! І розповідаємо іншим! 

І відносно лікування « бабками» рожистого запалення ( бежихи) , в народі Рожі.

Червоною ганчіркою з крейдою , а потім ще її зпалюють!!! Бешиха -це захворювання , яке викликається бактерією , яка має назву гемолітичний стрептокок , він є у нас у всіх , але коли є зниження імунітету , може виникнути хвороба !!!Ця хвороба лікується виключно антибіотиками!!! 

Те саме стосується ячміня(запалення сальної залози або волосяної частини вій) ,червоне утворення заповнене гноєм, часто викликається золотистим стафілококом! 

Потерти каблучкою, сходити до ворожки , показати дулю, плюнути , тощо -не діє!!!Причина - інфікування переважно стафілокококом ,бактерією!!!Ячмінь сам проходить!!! 

Особливо мене обурює , коли ці ворожки, «бабки» лікують онкологічні захворювання і це призводить до 4 стадії рака,коли вже лікарі не можуть допомогти! Час втрачений! 

Тому , звертайтеся при проблемах до спеціалістів , і не витрачайте дорогоцінний час на шарлатанів!!! Всім здоров‘я та взаєморозуміння!!!

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


kcaptcha

Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів