П'ятниця, 13 березня 2020 11:27

Світ врятує краса

1836
(0 голосів)

Немає нічого прекраснішого за ніжну і красиву жінку, що володіє мирним духом. Ці слова найліпше характеризують слоутчанку Олену Угрюмову. Як-то кажуть: розумниця, спортсменка і просто красуня.
Народилася Оленка в далекому Таллінні. Згодом сім’я Угрюмових переїхала на Глухівщину, бо мама родом з села Шевченкове. Певно, по материнській лінії успадкувала дівчина любов до творчості. Бо, ще навчаючись у Слоутській школі, Оленка не розлучалася з пензлем і була багаторазовою учасницею різноманітних виставок. І як їй вдавалося поєднувати малярство, гарне навчання і спорт?! Адже й досі Олена - постійна учасниця різноманітних змагань, особливо любить волейбол і теніс. Неодноразово захищала честь Слоута і Глухівського району. 
Любов до живопису спонукала Олену отримати педагогічну освіту за спеціальністю «Початкове навчання та образотворче мистецтво і креслення». Пам’ятають діти і батьки у 2012-2015 роках приязного керівника дитячого гуртка «Живопис та образотворче мистецтво» у духовно-просвітницькому центрі «Глинська пустинь».
Хоча, це хобі, бо свою трудову діяльність Олена розпочала у 2002 році з посади спеціаліста відділу соціальних допомог, згодом головним державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення Глухівської РДА. А зараз вона спеціаліст персоніфікованого обліку пільгових категорій населення, завідувач сектору праці, завідувач сектору сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми управління соціального захисту населення Глухівської РДА. Керівництво, колеги й відвідувачі цінують Олену як відповідального й толерантного працівника.
А що ж малярство? Як сказала сама майстриня: «Займаюся живописом у вільний від роботи час. Картини малюю переважно олійними фарбами та намагаюсь зафіксувати красу природи. Також люблю використовувати в своїх роботах олійні та акрилові фарби, акварель, пастель, гуаш, вугілля, сангіна та техніку батик. Мене надихає природа, краса квітів, кольори різних пір року. Малюю не тільки для задоволення та позитивних емоцій, а ще для того, щоб поділитися прекрасним з іншими людьми».
У 2019 році Олена мала персональні виставки, майстер-класи в Слоуті, брала участь у фестивалі майстрів у липні в м. Глухів, в етнофестивалі «Сіверське перевесло», спільних виставках майстрів Березівської громади.
А ще Олена - прекрасна донька, сестра, тітонька й мама. Син Владислав Сивенко навчається на 4 курсі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. 
Рідко буває, коли в жінці зовнішня врода поєднується з внутрішньою красою. Щастить, коли зустрічаються така людина. А головне, щоб їй щастило!

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів