П'ятниця, 18 січня 2019 10:48

До уваги мешканців багатоквартирних будинків! Глухівський водоканал має наміри встановити загальнобудинкові лічильники води.

1246
(0 голосів)

Питання встановлення засобів обліку комунальних послуг, тобто лічильників, нині є дуже актуальним для громадян. Особливо для тих, хто хоче оплачувати лише реально спожите тепло, воду, електроенергію. Принцип, згідно з яким кожен буде оплачувати тільки ті обсяги комунальних послуг, які він фактично спожив, закладено у Законі України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», прийнятому Верховною Радою України 22 червня 2017 року. При цьому Законом встановлено термін оснащення будівель приладами комерційного обліку води для житлових будівель до 2 серпня 2019 року.
Безперечно, такі заходи є одним із шляхів економії та заощадження у сфері житлово-комунальної послуги.
Відтак, п. 11 Постанови КМУ № 630 від 21.07.2005 р. передбачено, що в разі обладнання багатоквартирного будинку загальнобудинковим засобом обліку води, різниця між показами будинкового лічильника та лічильників, встановлених у квартирах мешканців, розподілятиметься між споживачами, в помешканнях яких відсутні прилади обліку, пропорційно кількості мешканців квартири.

Тож, радимо глухівчанам, які ще й досі не контролюють кількість спожитої ними води, та не мають можливості її регулювати, замислитись над необхідністю встановлення в їхніх оселях індивідуального приладу обліку.

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів