Середа, 15 травня 2019 11:18

Працывники магазиу "Лотос" прибирали сміття в Парку "Кондовщина".

632
(0 голосів)

Парк "Кондовщина". Територія для відпочинку та занять спортом, чи то риболовлею, вабить до себе глухівчан і гостей нашого міста прекрасними краєвидами, свіжим подихом води та ароматом весняної зелені. 
Сьогодні на Павлівці вже вкотре побувала команда підприємця (магазин "Лотос"), спортсмена, мандрівника, людини, яка дуже любить своє місто - Володимира Романенка. Черговий рейд "стежиною здоров’я" мав на меті зібрати сміття, яке залишилось після відпочиваючих на узбережжі озера та схилах парку.
На превеликий жаль, свідомість багатьох людей, які проводять дозвілля на цій території, знаходиться на дуже низькому рівні, адже, як і завжди, основна частина зібраного це пляшки з-під пива та спиртних напоїв.
А поки закони України в напрямку притягнення до відповідальності тих, хто залишає після себе сміття, не працюють, волонтери роблять наше місто привабливим і затишним. 
Тож, свідомі глухівчани закликають мешканців Глухова об’єднати своїх друзів та однодумців, і долучитись до ініціативи активістів Володимира Романенка, щоб зберегти неповторну красу й чарівність парку біля водойми. А для цього не потрібно багато часу, чи то коштів. Лише ваше бажання, ваше прагнення до суспільної користі!

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів