Понеділок, 18 листопада 2019 08:28

ПОДАРУНОК ПІД ЯЛИНКУ

795
(0 голосів)
З нового року власники супутникових антен не зможуть безкоштовно дивитись «1+1», СТБ, «Інтер», ICTV, «Україну» та інші популярні канали

  Тепер за перегляд треба буде платити, бо ці канали закодують, і вони просто зникнуть.

  Час «Х». 20 січня 2020 року чотири найбільші українські медіа-групи – «1+1 Media» («1+1», «2+2», ТЕТ, УНІАН, «Плюсплюс», «Бігуді»), «Медіа група Україна» («Україна», НЛО TV, «Індіго»), StarLightMedia (СТБ, «Новий», ICTV, М1, М2) і InterMediaGroup («Інтер», НТН, К1, К2, «Мега», «Піксель», Zoom, «Enter-фільм») – закодують свій супутниковий сигнал. Це означає, що в телеглядачів, які дивилися українські супутникові телеканали у вільному доступі, більше такої можливості не буде. 
  Кодується не саме супутник, а тільки сигнали вищезазначених телеканалів, де є дорогий розважальний контент. Інформаційні, на яких люди дивляться виключно новини та передачі, залишаються у відкритому доступі. Так само, як і всі державні (UA: Перший, «Рада», «Культура» тощо), обласні, регіональні канали. Вони не кодуватимуться.

  Під захистом. Якщо люди зараз куплять тюнер, який не є сертифікованим або використовує піратську технологію «кардшаринг», це будуть гроші, викинуті на вітер. Усі установники тарілок про це знають, тому не ведіться на вмовляння умільців, які намагаються продати вам свій ненадійний товар. Модель супутникової тарілки ніякої ролі не грає – вона у вас як була, так і залишається. Треба замінити тільки тюнер – це та сама коробочка, яка стоїть біля телевізора і в яку підключається кабель від антени. Єдиний легальний приймач, який буде працювати і дозволить розкодувати сигнал, – це тюнер з маркуванням УТБ (українське телебачення). Це універсальний супутниковий приймач, який дозволяє приймати як телеканали у відкритому доступі, так і закодовані. 
  Стане в копієчку. Ми поцікавились, скільки ж коштуватиме людям заміна тюнера. В Інтернеті рекомендована роздрібна ціна – 1099 грн. Якщо ви придбали цей пристрій, то витрати ще не закінчились. Тепер маєте стати абонентом одного з офіційних операторів супутникової платформи – Viasat і XtraTV. Для цього необхідно зателефонувати в кол-центр одного з них, де вам дадуть необхідні рекомендації з підключення. Інших варіантів нема. Співробітникові центру ви називаєте серійний номер тюнера, уточнюєте умови підключення та так укладаєте «публічний договір» і вибираєте потрібний пакет каналів, оплачуєте щомісячну вартість – і тепер усе готово! Зі супутниковим ТБ буде все, як з мобільним зв’язком: оплатив – користуєшся, забув, не встиг – надання сервісу призупиняється до моменту внесення коштів. З нового року рекомендована ціна для найоптимальнішого пакету телеканалів, включаючи закодовані українські, – від 80 грн.

  Тюнери Т2 та кабельне. Ефірно-цифровий провайдер, де надані 32 канали, буде працювати в колишньому режимі. Він залишається безкоштовним. Як альтернативу супутниковому пакету, можна вибрати і кабельне телебачення.

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів