Вівторок, 03 березня 2020 11:39

«Прийди, весно, з радістю!»

1066
(0 голосів)

Першого березня в місті відбулось святкування масляної, де окрім культурних заходів проведені спортивно-розважальні, в яких всі жителі та гості міста мали змогу спробувати свої сили у народних розвагах: жим гирі однією рукою, розпилювання колоди, конкурси «Приз на стовпі», «Ходьба на ходулях», змагання з армреслінгу та ін.

У номінації «Жим гирі однією рукою» переможцем став Панченко Сергій з результатом 90 разів; друге місце посів Єсауленко Олександр – 50 разів; третє місце здобув Кириченко В’ячеслав - 47 разів. Серед жінок перемогу здобула Шаман Дар’я.

Переможцями конкурсу «Приз на стовпі» стали: Хроль Євген, Онищенко Владислав, Соборов Роман, Дещенко Владислав, Спіцин Юрій та Толоконін Ярослав.

Під керівництвом Сергія Панченка також відбулись змагання з армреслінгу серед чоловіків, переможцем змагань став Олександр Лиман, друге та третє місце посіли Олександр Щербина та Карпенко Микола.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо їм подальших перемог. Всім дякуємо за активну участь у спортивних заходах і запрошуємо до розвитку фізкультурно-спортивного життя нашого міста.

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів