Понеділок, 23 березня 2020 22:01

На Глухівщині тривають карантинні заходи, поліція контролює їх виконання

8420
(0 голосів)

Правоохоронці ведуть широку роз’яснювальну та превентивну роботу, аби упередити поширення в районі небезпечної хвороби, та попереджають щодо «медичних» схем шахрайств.

Поліція інформує населення про новий вид шахрайств, і закликає не довіряти смс-розсилкам та електронним листам, в яких йдеться про необхідність чи можливість придбання ліків або вакцин, в тому числі – й від коронавірусу. Правоохоронці наголошують – згідно інформації Всесвітньої організації охорони здоров’я, ліків від цієї хвороби поки що не існує.
Окрім того, поліцейські закликають громадян по можливості залишатися вдома і без зайвої потреби не виходити у громадські місця та уникати скупчення людей.
З власниками торгівельних закладів і транспортних підприємств поліція проводиться роз’яснювальну робота про важливість дотримання правил карантину; перевіряє транспортні засоби та притягує до адмінвідповідальності водіїв, які здійснюють перевезення пасажирів понад встановлену норму, та виконують міжміські перевезення.
Правоохоронці нагадують: на державному рівні прийнято відповідні рішення про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення режиму карантину. Стаття 44 КУпАП передбачає накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Поліцейські закликають жителів району та міста з порозумінням ставитися до карантинних заходів, не довіряти чуткам та користуватися тільки перевіреною інформацією з офіційних джерел.

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів