Пятница, 05 июня 2020 07:54

Послаблення карантину

1946
(0 голосов)

Глухівський міськрайонний сектор з питань пробації інформує громадян про послаблення карантину та режим роботи з клієнтами пробації!
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», враховуючи рішення обласної та міської комісії ТБНС, у Глухові та Глухівському районі запроваджено послаблення протиепідемічних заходів.
З 23 травня автостанція м. Глухова відновила свою роботу.
З 25 травня вийшли у рейси міські маршрутні таксі- відповідно до затвердженого графіку руху та враховуючи Постанову Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).»
Чергові послаблення дають можливість працювати Глухівському міськрайонному сектору з питань пробації за звичним графіком, незмінним поки що залишається дотримання масочного режиму та дотримання дистанції при відвідуванні органу пробації.
В зв’язку з відновленням роботи автостанції м.Глухів клієнти пробації мають можливість своєчасно прибути до органу пробації та виконати покладені на них обов’язки.
Бережіть себе і своїх рідних, не панікуйте, користуйтесь тільки офіційними джерелами масової інформації!

Глухов Ком

Администратор сайта.

Оставьте отзыв


Последние добавленные организации
Самые популярные организации
Самые просматриваемые организации