Субота, 27 листопада 2021 11:20

Незнайомка подарувала юному глухівчанину, який згубив свій телефон, новий гаджет

2634
(0 голосів)

Звичайна, на перший погляд, пригода, сталася з 16-річним студентом. Він загубив придбаний у кредит дорогий смартфон. Ще якихось пів року тому юнак не міг навіть мріяти про таку потрібну йому річ. І якщо для когось це ще і статусний аксесуар, то саме для нашого героя – життєва необхідність. Насамперед він мав бути для нього засобом навчання – особливо дистанційного.

Юнак успішно здобуває професію кухаря. І можливо, багато хто в цьому не побачив би великої трагедії, якби не така сумна передісторія.

Одного разу хлопець знепритомнів прямо на уроці, як потім з’ясувалося, від голоду. І якщо б не цей випадок, ніхто і не здогадався б, яка життєва драма за його плечима. Виявилося, що мати неналежно виконувала батьківські обов’язки, окрім неї, нікого з родичів більше нема. Як наслідок, її позбавили батьківських прав. А юнак зараз перебуває під опікою, пише nedelya.info.

З літа хлопець вже отримує соціальну допомогу від держави, сам оплачує комунальні послуги. Дуже зрадів, коли з’явилася можливість за власні кошти придбати телефон. З опікуном вибрали потрібний. Оформили на 12 місяців. Та користувався ним недовго. Якось пішов у гості до товариша, а коли дістався до нього, виявив, що покупка щезла. Почав дзвонити на свій мобільний, тривалий час виклик ішов, а потім перестав. Пошуки пройденим маршрутом нічого не дали. Спеціаліст служби у справах дітей Валентина Топчій розмістила публікацію у соцмережі із проханням повернути сироті смартфон. Було 150 репостів. Але, на жаль, ніхто так і не відгукнувся. Невдовзі після публікації з автором посту зв’язалася небайдужа глухівчанка. Їй захотілося допомогти, і жінка подарувала хлопцю такий же смартфон.

При цьому благодійниця побажала залишитися інкогніто.

Ця історія вкотре підтвердила, що чудеса існують, а віра у людяність та добро завжди має лишатися у наших серцях.

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів