Неділя, 23 грудня 2018 23:01

Секретарку Глухівської міськради поновили на посаді

892
(0 голосів)

Секретарку Глухівської міськради Олену Демішеву Апеляційний суд Сумської області сьогодні поновив на посаді. Місяць тому Зарічний суд міста Суми відсторонив Олену жінку від посади на два місяці до 20 січня 2019 року. Її звинувачують у незаконному звільненні підлеглої.

Олександр Ганжала, прокурор, повідомив:

«Обвинувальний акт відповідного Кримінального провадження відносно Демішової направлено 18 грудня до суду для розгляду по суті й в ньому вже призначено підготовче судове засідання на 18 січня, тому, я вважаю, що розв’язання відповідного питання вже відноситься до компетенції суду, який буде розглядати справу по суті».

Володимир Рунов, головуючий суддя Апеляційного суду Сумської області, повідомив:

«Апеляційну скаргу захисника Молібог задовольнити частково. Ухвалу слідчого судді Зарічного районного суду міста Суми від 22 листопада 2018 року, що відсторонення Демішевой Олени Миколаївни від посади секретаря Глухівської міської ради скасувати».

Олена Демішева, секретарка Глухівської міськради, розповіла:

«Мене поновили на посаді. І зараз вже буду на 18 чи 19 січня назначено судовий новий попередній розгляд саме мого кримінального провадження, де я буду доводити свою не вину. Тому що всі слідчі дії, я вже ознайомилася з матеріалами справи, в чому мене обвинувачують і там немає жодного реального доказу, який би підтверджував маю провину. Тому тим паче відсторонення, я вважаю, і досі, що це було незаконне відсторонення».

Повний текст ухвали оголосять 27 грудня о 16.30. Нагадаю, Олена Демішева звільнила з посади начальницю міського управління праці та соцзахисту населення Ларису Громак. Остання є депутатом Глухівської міськради від фракції «Воля Народу». Жінка двічі поновлювалась на посаді, після останнього написала заяву за власним бажанням.

Відео Секретарку Глухівської міськради поновили на посаді

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів