Субота, 04 квітня 2020 10:55

Боротьба за владу в Глухові: поліція криміналу не знайшла

6593
(0 голосів)

Учора, 2 квітня, до кабінету мера Глухова намагався потрапити депутат міськради Юрій Бурлака, який відповідно до даних реєстру юросіб тепер є керівником Глухівської міськради. Але йому стали на заваді люди з команди обраного на виборах 2015 року мером міста Мішеля Терещенка, передає sumy.today.

Нагадаємо, кілька днів тому депутати Глухівської міськради усунули від керівництва містом мера Мішеля Терещенка та секретаря міськради Олену Демішеву. Саму міську раду перереєстрували на діючого депутата, колишнього мера Глухова Юрія Бурлаку. З цього приводу Мішель Терещенко написав у своєму фейсбуці, що звернувся до СБУ із заявою про захоплення влади.

У свою чергу учора Олена Демішева звернулася до поліції із заявою про те, що їй не надали документи про її звільнення з посади секретаря міськради.

Як сьогодні повідомив керівник відділу комунікації поліції області Володимир Крупецьких, за заявою Олени Демішевої відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань поліція не вносила, бо не вбачає у викладеному в ній ознак кримінального правопорушення.

Відео Боротьба за владу в Глухові: поліція криміналу не знайшла

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів