П'ятниця, 15 лютого 2019 07:22

У Глухові зникла 77-річна Інна Миколаївна Левченко.

1634
(0 голосів)

12 лютого близько 17:00 вона пішла з дому і не повернулася. Жінка живе в будинку по ул.Ціолковського, 4. УВ той день дочка тримала з нею зв’язок по телефону. Мама розповіла їй, що вдень ходила в місто, але вже повернулася додому. Останній раз донька поговорила з нею близько 16.00. Бабуся повідомила, що перебуває вдома. А коли донька трохи пізніше прийшла до неї, то Інни Миколаївни будинку вже не виявилося.

Якийсь час на телефон зниклої можна було дзвонити, а потім, напевно, апарат розрядився. Родичі відзначають, що у бабусі траплялися провали в пам’яті. Вони своїми силами шукали зниклу, де тільки могли. До пошуків підключилася і поліція. Але після дощу і снігу собаки не спромоглися взяти слід.

Досі про зниклу жінку так нічого і не відомо. Рідні звертаються до всіх з проханням допомогти хоч якоюсь інформацією, якщо така є.

Особливі прикмети Інни Миколаївни Левченко: зріст 160 см, середньої статури, одягнена в чорну дублянку до колін, коричневу норкову шапку, чорні штани і чоботи, на пальцях рук має обручку і перстень з рубіном, чорна жіноча сумка в руці.

Будь-яку інформацію повідомляйте доньці Ларисі Сердюк за тел: 095-75-37-099.

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів