Вівторок, 26 лютого 2019 17:37

Назберігав пороху на кримінальну відповідальність (ФОТО)

1188
(0 голосів)

Півтора кілограма мисливського пороху вилучили у місцевого пенсіонера глухівські поліцейські. Як запевняє сам чоловік – знайшов порох більше десяти років тому, а зберігав «про всяк випадок». Тепер йому загрожує кримінальна відповідальність.

Незважаючи на чисельні попередження працівників поліції про кримінальну відповідальність за незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами, до яких, безсумнівно, відноситься й мисливський порох, окремі громадяни все ще легковажно ставляться до цих застережень. А отже ризикують не лише здоров‘ям та життям своїх рідних, що можуть постраждати в результаті нещасного випадку, а й власною долею.
Так працівники Глухівського відділу поліції, маючи відповідну ухвалу суду, завітали до будинку 60-річного жителя району. Чоловік раніше ніколи не мав неприємностей з законом і в поле зору правоохоронців не потрапляв. Однак під час огляду домогосподарства працівники поліції знайшли та вилучили у нього 1500 грамів мисливського пороху. Пенсіонер пояснює: знайшов його близько десяти років тому, і вже не пригадує, де саме. Залишив і зберігав не для користування, оскільки сам не мисливець, а «щоб було, раптом знадобиться». 
Вилучену речовину правоохоронці направили на дослідження до експертно-криміналістичного центру, та відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки). 
Правоохоронці знову нагадують: лише добровільна здача зброї, боєприпасів чи вибухових речовин звільняє людину від кримінальної відповідальності. В іншому випадку громадяни ризикують отримати кримінальну відповідальність, яка передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 3 до 7 років.

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів