Субота, 02 березня 2019 13:08

У Глухові серед білого дня громили автівку з дитиною

600
(0 голосів)

У понеділок мешканці району біля школи №6 у Глухові бачили, як молодий чоловік трощив молотком скло пасажирського мікроавтобуса марки «Фольксваген». Зі сторони все виглядало дуже дивно.

Ситуацією зацікавився кореспондент, який з’ясував, що дії громадянина були вимушеною мірою в тій обставині. Як розповів автору статті глухівчанин, він із 2-річним сином під’їхав до свого гаражу, аби поставити туди машину. Сам вийшов, а малюк залишився в салоні. Поки татко відчиняв гараж, дитятко тиснуло на кнопки, що знаходяться на панелі керування транспортного засобу. Коли батько підійшов до машини та хотів сісти за кермо, не зміг навіть двері відчинити – вони виявилися замкнені зсередини. Авто взагалі було заблоковане – потрапити до салону неможливо було ніяк. Хлопчик дуже перелякався, що татусь не може до нього добратися, і почав плакати. Тоді чоловік попросив перехожого йому допомогти, і вже вдвох стали розв’язувати проблему.

Батько переманив дитину на заднє сидіння та відволікав її там, а тим часом його помічник лупив молотком по склу, доки повністю його не розтрощив і воно не висипалося. Те, що коїлося з автомобілем, стало справжнім стресом для малюка. Крихітка не розумів, навіщо чужий дядя трощить їх машину, та чому татусь йому не заперечує, а намагається заспокоїти синочка. Коли врешті-решт від лобового скла залишився великий отвір, власник автомобілю заліз у салон та взяв переляканого малюка на руки. Батьку довелося докладати сили, аби дитя скоріш забуло стресову ситуацію, в яку вони з ним потрапили. Весь вечір хлопченя згадувало неприємну подію, а першою фразою вранці після сну стало: «Довелося скло вибивати».

Як розповів кореспонденту чоловік, все, що відбулося – чисто його провина, адже саме він, дорослий, повинен передбачити, що таке має статися. «Синочок маленький, і йому цікаво натискати на кнопки, тому він тут ні при чому, — коментує співрозмовник. – А ось я тепер негайно займуся заміною скла та зроблю все можливе, щоб подібне не повторилося».

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів