Неділя, 15 грудня 2019 12:29

Глухівчанка впала в кому після катання на ковзанці

7020
(1 голос)

В харківській лікарні рятують 19-річну Аліну Приходько, у якої стався інсульт під час перебування на ковзанці. Про це повідомили в одному з харківських Facebook-спільнот.

У соціальних мережах оголосили збір коштів для дівчини. Журналісти зв'язалися з її близькими і дізналися всі подробиці ситуації. За словами батька, Аліна навчається в Харківському національному університеті внутрішніх справ. У неділю, 8 грудня, вона разом з друзями пішла на каток. Там під час катання курсантка відчула сильний головний біль.

"Вона присіла і сказала, що їй дуже погано. Подруга підняла її і повела в туалет, щоб вмитися, а знайомого хлопця послала за таблетками. Але у вбиральні Аліна знепритомніла і впала. Її привезли в невідкладну допомогу і спочатку вирішили, що це передозування невідомою речовиною. Лікували від цього. Тільки вранці, коли зробили томографію, знайшли пухлину“, – розповідає Олександр Миколайович.

Медики поставили уродженці Сумської області діагноз "геморагічний інсульт". За словами батька, дівчина ніколи раніше не скаржилася на головний біль і лише недавно захворіла гайморитом. Аліну прооперували і видалили пухлину, проте зараз вона знаходиться в Комі під апаратом штучної вентиляції легенів.

“Лікарі і завідуюча відділенням постійно біля неї. Зараз їй вводять ліки, щоб вона змогла самостійно дихати. Коли Аліна прийде до тями, її перевезуть до нейрохірургії міської лікарні № 7", - повідомив батько дівчини.

Близькі пацієнтки стверджують, що необхідна сума на лікування найближчим часом вже зібрана, але кошти можуть знадобитися потім. І хоча сім'я не просить про допомогу, в соціальних мережах є реквізити банківських карт.

Приват 4149 4991 3011 9355 Приходько Олександр Миколайович

4149 4993 4319 9376 Приходько Аріна Олександрівна (Сестра)

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів