Понеділок, 12 квітня 2021 11:44

На Глухівщині вогнеборці приборкали масштабну пожежу

337
(0 голосів)

Упродовж 10 квітня пожежно-рятувальні підрозділи області приборкували три масштабних загоряння на території Есманської, Верхньосироватської, Ворожбянської об’єднаних територіальних громад. Площа, пройдена вогнем, склала близько 21 га.

Так, о 14:48 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу у с. Пустогород Есманської ОТГ. На гасіння направили чергове відділення 38-го державного пожежно-рятувального посту із смт Есмань, якому довелося подолати відстань близько 35 км, та місцеву пожежну команду із   с. Уланове. Як було встановлено, загорілася суха рослинність на значній площі. Поривами вітру полум’я перекинулося на сінник, господарчу споруду, дерев’яний житловий будинок в одному приватному домогосподарстві та на сусідські 2 дерев’яні житлові будинки, що не експлуатувалися. Ще до прибуття вогнеборців місцевим жителям підручними засобами вдалося відвернути небезпеку поширення полум’я на будівлі сусідньої вулиці.

На ліквідацію пожежі есманським рятувальникам довелося залучити резервні сили і засоби. Із Приборкання масштабного загоряння потребувало значної кількості води, тому пожежні автоцистерни довелося дозаправляти від найближчих водонапірної башти та озера, розташованих на відстані близько 500 м та 200 м відповідно від осередку горіння. Під час гасіння із житлового будинку вогнеборці винесли 3 газових балони. О 16:25 вдалося локалізувати загоряння на площі близько 1 га, запобігши перекиданню полум’я на 2 житлових будинки та літню кухню. Проте боротьба з вогнем ще тривала до 18:17, коли, використавши близько 30 т води пожежу ліквідували.

Відео На Глухівщині вогнеборці приборкали масштабну пожежу

Глухов Ком

Администратор сайта.

Залишити відгук


kcaptcha

Останні додані організації
Найпопулярніші організації
Топ переглядів