«Поплавок» у Глухові: відбувся щорічний рибальський фестиваль

У неділю на півночі Сумщини масштабно віздначили День рибалки: на березі глухівського Скоропадського озера кількадесят рибалок змагалися за кращий улов

Як і торік, фестиваль рибальського спорту організували представники «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» та громадської організації «Рибалки міста Глухова».+

Упродовж першої половини дня з самого ранку чоловіки, жінки та діти з вудками змагались між собою за право першості у рибній ловлі. Після кількох годин напруженого спостереження за поплавками і зважування улову стали відомі переможці. Чемпіоном став Віктор Сенченко, який спіймав 590 г риби, на другому місці Сергій Колпаков (340 г) і бронзовим призером став Вячеслав Радіонов (300 г). Приз за найбільшу спійману рибу отримав Олександр Здойма (стограмовий линок).

Переможці отримали призи від організаторів та місцевого рибальського магазину. Інші учасники також були відзначені подарунками, вартісними для любителів вудки та гачка. Разом з грамотами їх вручав заступник голови обласної парторганізації УКРОПу Олег Шестак. «Нам приємно було провести цей день разом з глухівськими рибалками, які щороку за підтримки партії УКРОП збираються на цих мальовничих берегах Скоропалського озера. Всі були задоволені і процесом, і результатами», — говорить він.

А за словами депутата обласної ради Марії Коняєвої, укропівський «Поплавок» традиційно об’єднує різні покоління рибалок: «Сьогодні наймолодший учасник — 9-річний хлопчик, а найстарший — 79-річний дідусь. І всі разом ми подарували гарний літній настрій одне одному, посмакували уху та куліш, поспілкувалися між собою»

На правах реклами. Матеріал взято з сайту телеканалу СТС Суми

Отправить ответ

avatar
  Подписаться  
Уведомление о
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com