П'ятниця, 27 жовтня 2017 00:55

Глухівщина отримала нового чемпіона

449
(0 голосів)

15 жовтня завершився відкритий чемпіонат Глухівського району з футболу. Цього року у змаганнях брали участь 12 команд: «Кварцит» (с. Баничі), «Мічурінець» (с. Шевченкове), «Будівельник» (с. Білокопитове), «Дружба» (с. Соснівка), «Партизан» (с. Студенок), «Чапаєвець» (с. Слоут), «ФК Червоне» (с. Есмань), «Чайка-Росток-Холдинг» (с. Шалигине), «Клевень» (с. Сваркове), «ДЮСШ-Велетень» (м. Глухів) та дві команди Кролевецького району - «Тулиголовець» (с. Тулиголове), «Діброва» (с. Дубовичі). З першого туру в боротьбу за медалі включилися минулорічні призери відкритого чемпіонату Глухівського району «Чайка-Росток-Холдинг», «Тулиголовець» та чемпіон району 2016 року команда «Партизан». Лише в останньому турі, перемігши команду «ФК Червоне» з рахунком 6:1, вперше в історії футболу Глухівського району чемпіонами стали футболісти команди «Тулиголовець». Другою, вигравши в останньому матчі у команди «Будівельник» 2:1, стала команда «Чайка-Росток-Холдинг». Ще один претендент на срібло першості – команда «Партизан» в останньому матчі поступилася соснівській «Дружбі» 3:5, внаслідок чого опустилася на ІІІ місце, завоювавши бронзові медалі відкритого чемпіонату Глухівського району з футболу. Футбольний сезон у районі завершиться традиційним розіграшем осіннього кубку району, який стартує вже цієї суботи 21 жовтня в с. Соснівка та с. Баничі. Початок ігор об 11-й годині. Запрошуємо вболівальників відвідати ігри кубку Глухівського району і підтримати команди. Інформує Глухівщина Глухівщина