Четверг, 16 мая 2019 08:21

Проведено міські змагання з легкої атлетики у залік ХХУІІ спортивних ігор школярів.

15701
(0 голосов)

10 та 13 травня 2019 року на базі міського стадіону «Дружба» та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 було проведено міські змагання з легкої атлетики у залік ХХУІІ спортивних ігор школярів. У змаганнях брали участь команди 6 закладів загальної середньої освіти міста.
Спортивні випробування вимагали від учасників високого рівня розвитку не тільки фізичних, а й морально-вольових якостей, адже вдало показані результати в одному чи навіть у двох видах програми не могли гарантувати успішного кінцевого результату – потрібно було зберігати напруження та концентрацію протягом усіх змагань.
Змагання пройшли в теплій, дружній атмосфері, на позитивному емоційному фоні, а юні спортсмени показали достойні результати.
У загальному підсумку змагань з легкої атлетики статус найсильніших виборола команда ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, друге місце посіли команди НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4 та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, третє місце отримала юні спортсмени загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.
Команди-переможці були нагороджені грамотами відділу освіти Глухівської міської ради та отримали солодкі подарунки. 
Вітаємо юних спортсменів із перемогою і бажаємо успіхів та нових звершень на спортивній ниві!

Глухов Ком

Администратор сайта.

Оставьте отзыв


Последние добавленные организации
Самые популярные организации
Самые просматриваемые организации