У Глухові депутату розтрощили автівку: мер шле гнівні листи до Києва

Сьогодні, близько 7-ї ранку, у центрі Глухова невідомі розтрощили автомобіль Віктора Гришка, члена виконкому Глухівської міськради.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Мішель Терешенко. У пості він звертається до Генпрокурора Ю. Луценка та Міністра внутрішніх справ А. Авакова з проханням рівня негайно зупинити кримінальне свавілля у Глухові.

«До уваги Генерального прокурора України пана Ю. Луценка, Міністра внутрішніх справ України пана А. Авакова та ЗМІ!

Сьогодні, приблизно о 7 годині ранку, через декілька годин після того як я розмістив пост на ФБ щодо протиправного спотворення пам’ятки архітектури та історії у самому центрі Глухова, РОЗТРОЩИЛИ АВТІВКУ глухівчанину, члену Виконавчого комітету Глухівської міської ради — Віктору Михайловичу Гришку, який намагався зупинити спотворення пам’ятки, звертаючись зі скаргами на свавілля (у зв’язку з чим отримував неодноразові погрози)!

Поліція своєчасно не реагувала, а зараз проводить огляд пошкодженої автівки.

Це просто бандитизм!

Мені масово телефонують мешканці Глухова, шоковані тим, що відбувається: кажуть, якщо сміють тиснути подібним чином на члена Виконкому, який виконував свій обов’язок, невже на Глухівщину повертаються 90-ті? Постраждалий В. М. Гришко як говориться не з «боязкого десятка», стверджує, що це лише попередження і його здоров’я та життя зараз під РЕАЛЬНОЮ ЗАГРОЗОЮ так само як і всієї нашої команди!

Прохання до керівників правоохоронних структур національного рівня негайно зупинити кримінальне свавілля у Глухові та здійснити кадрові висновки щодо місцевих правоохоронців! Дуже прошу народних депутатів України втрутитися!

Прошу терміново поширити!», — йдеться у повідомленні.

Матеріал взято з сайту тереканалу СТС Суми

Отправить ответ

avatar
  Подписаться  
Уведомление о
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com